KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14666370
nr 1466 6370
David Bracken
(f. 1930), Sverige
Riddarfjärden. Signerad, daterad -77. Akvarell, 34x49 cm, yttermått inklusive ram: 53x70 cm
David Bracken, svensk bildkonstnär född 1930.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 9 maj 2022
kl 18:56:47
9/5 14:42:04